Skip to main content Skip to search

Apie mus

APIE MUS

Viskas prasidėjo, nuo didelių simpatijų matematikai. Dar būdama mokykloje mielai pasinerdavau į skaičius ir jų pasaulyje man puikiai sekėsi. Supratau, kad tolimesnis profesinis kelias turėtų būti susijęs su jais ir ėmiau svarstyti buhalterinės apskaitos specialybę. Dabar jau žinau, kad tai buvo teisingas pasirikimas.

Ilgainiui apskaita tapo ne tik mano darbu, bet kone ir hobiu,  nes daug apie tai domėjausi ir turėjau tikslą – įvairiems verslams rasti priimtiniausius ir naudingiausius sprendimus. Visada kėliau sau kartelę būti profesionalia buhaltere, kuri ypač gerai išmano savo darbą, gali patarti ar pasiūlyti sprendimus įvairiose situacijose. Tikiu, kad profesionali buhalterė tampa vienu svarbiausių įmonės pasirinkimų, kuomet formuojamas kolektyvas ar siekiama išorinio bendradarbiavimo.

Apskaita – tai dinamiška sritis

Dirbant buhaltere, būtina nuolat tuo gyventi, domėtis ir žengti koja kojon su pokyčiais. Norėdami klientams pasiūlyti kokybiškas ir profesionalias paslaugas, kurias gera atstovauti, įkūrėme „D&R accounting”. Nuoseklaus ir daug metų trunkančio darbo metu įsitikinome, jog tvarkinga ir patikima buhalterija yra sėkmingo verslo kompanionė. Tiksli apskaita, įmonei palankių ir svarbių įstatymų išmanymas, apdairumas ir patirtis veda į tvarų ir augantį verslą. Profesionali buhalterė tampa atsakinga už tinkamą įstatymų taikymą ir jų išmanymą, todėl neša nemenką atsakomybę.

Buhalterinės apskaitos srityje dirbame nuo 2016 metų. Savo patirtį gilinome ne tik skirtingose apskaitos sferose, bet ir dirbdami su įvairiais verslais. Sukaupta praktinė patirtis leidžia mums pasiūlyti protingus, pinigus ir laiką taupančius, sprendimus jūsų verslui, o tai ypatingai vertina mūsų klientai.

„D&R Accounting” yra Lietuvos buhalterių ir audito asociacijos (LBAA) nariai. Šiuo metu viena iš kompanijos įkūrėjų Dovilė šioje asociacijoje siekia Buhalterio Profesionalo vardo, kurį LBAA suteikia tik atitinkamą patirtį turintiems ir 3 egzaminus išlaikiusiems buhalteriams. Svarbu pastebėti, jog Buhalterio Profesionalo vardą Lietuvoje šiuo metu turi tik apie 141 asmuo.

Tikriausiai Jūs jau supratote, jog mūsų vertybės – žinios ir kokybė. Tai užtikrina aukščiausius rezultatus, kurie veda į visapusį klientų pasitikėjimą mumis. Mūsų tikslas – pasirūpinti profesionalia buhalterine apskaita, kuri yra naudinga mūsų klientui ir vadovautis galiojančiais įstatymais bei sekti jų pokyčius.

„D&R Accounting” vykdo:

  • buhalterinę apskaitą,
  • personalo apskaita,
  • prekybos apskaitą,
  • konsultacijas apskaitos klausimais.

Nepaprastai svarbu, kad buhalterė turėtų gilų apskaitos išmanymą, todėl džiaugiamės, jog ilgametė mūsų patirtis leidžia Jums tai pasiūlyti. Kruopštumas ir atsakingumas tampa neatsiejamais mūsų verslo palydovais, kurie kuria ilgalaikį tarpusavio pasitikėjimą.

Kurkime finansinę Jūsų verslo sėkmę drauge!